Логотип интернет-магазина новых и бу велосипедов Rower.in.ua

Велосипед I love my bike лого

Работаем в обычном режиме. Украина победит!

Звоните сегодня

viber pc 50x50 4096-74-08-181

с 10:00 до 22:00 без выходных

(пгт. Куликов, Львовская обл.)

Купуючи у нас велосипед Ви погоджуєтесь з нашими умовами:

Гарантія на велосипеди 90 днів з дня покупки. Сервісний центр знаходиться в Львівській обл., смт Куликів, вул. Львівська 20. Гарантія не є дійсна при неправильній експлуатації велосипеда. Не поширюється на несправні елементи та вузли велосипеда, які були вказані в описі товару чи обговорювалися з менеджером перед покупкою. На що немає гарантії: на роботу амортизаторів (повітряних, масляних, блокувань амортизаторів, відскоків); підшипників рами двох-підвісних велосипедів; на електричні вузли велосипеда; на знос деталей при експлуатації (наприклад стерта шина від гальмування); на гідравлічні гальма вживаних велосипедів; зігнуті чи зламані деталі від агресивної їзди, стрибків. Візьміть до уваги купуючи вживаний велосипед що його деталі вже мають певну виробітку і він не буде як новий. Зберігайте чек, або накладну з нової пошти, без одного з них в гарантії може бути відмовленно.

Для повернення чи обміну товарів потрібно мати чек, або накладну з пошти.

Повернення нових товарів: якщо на новому велосипеді вже каталися, він не підлягає поверненню (можемо повернути його за меншу ціну); якщо потрібно повернути запчастини чи аксесуари, вони мають бути в заводській упаковці, як при продажі.

Повернення вживаних товарів: якщо ви хочете повернути вживаний велосипед, ми будемо враховувати технічний стан і час експлуатації велосипеда, покататися на велосипеді тиждень і повернути його за ті самі гроші не вийде.

Повернення велосипеда поштою здійснюється за рахунок покупця.

Чтобы получить консультацию, как купить велосипед и доставке, позвоните нам по телефону:

096-74-08-181

Или оставьте заявку и мы вам позвоним:

facebookinstagram

© ROWER.IN.UA

ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ВЕЛОСИПЕДОВ