Логотип інтернет-магазину нових та бу велосипедів Rower.in.ua

Велосипед I love my bike лого

Працюємо в звичному режимі. Україна переможе!

Телефонуйте сьогодні

viber pc 50x50 4096-74-08-181

з 10:00 до 22:00 без вихідних

email info@rower.in.ua info@rower.in.ua

В нашому житті велосипеди кожного дня набирають все більшу популярність. На те є причина, адже вони сприяють зменшенню кількості автомобілів, і як результат – зменшенню пробок та покращенню екологічного стану. Більшість із нас звикла до різноманітних двоколісних байків, але є й інші – більш практичні та комфортні моделі – триколісні моделі.

Їх перевага над двоколісними доволі очевидна. Вони поєднують у собі усі ті переваги, які притаманні «звичним» моделям, але у той же час мають додаткові можливості на кшталт трициклів.

Він більш стійкий, на ньому легко навчитись їздити, бо непотрібно утримувати рівновагу. Також їх дуже зручно використовувати для бізнесу. Якщо додати до нього вантажну платформу, то можна перевозити на ньому різноманітні товари, в тому числі, бути мобільним продавцем, який переміщається по місту, при цьому зовсім не витрачаючи грошей на пальне.

Одним словом, триколісні моделі мають різне призначення, і підійдуть для багатьох цілей. Тож бути володарем такого велосипеду – суцільне задоволення.  

Інші товари:

доставка Доставка

Доставляємо по Україні кур'єрською службою "Нова Пошта".

opl Оплата

При отриманні (накладним платежем) можлива після завдатку 300 грн, решта суми наложним платежем (якщо клієнт не забере велосипед на пошті нам потрібно сплатити 700 грн за доставку в обидві сторонни).

vart Вартість доставки

Доставка при купівлі велосипедів безкоштовна! (діє акція на доставку, зекономите 300-400 грн)

Відгуки наших покупців

 

Щоб отримати консультацію, як купити велосипед та доставці, зателефонуйте нам по телефону:

096-74-08-181

Або залиште заявку і ми вам зателефонуємо:

© ROWER.IN.UA

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ВЕЛОСИПЕДІВ

facebookvkontakteinstagram